Kredi Kartları


NEDEN CÜZDANINIZDA CARDPLUS OLMALI?

 • Cardplus, bir Mastercard’dır. Dünyanın heryerinde kullanabilirsiniz.
 • ‘Chip and Pin’ sistemi özelliği sayesinde Cardplus kartlarının güvenliği sağlanmaktadır.
 • Cardplus, altı bankanın birleşimi sonucunda oluşmuştur. Cardplus müşterilerimiz, herhangi bir bankanın şubesinde işlemini daha hızlı yapabilmektedir.
 • Cardplus, sizin talebiniz doğrultusunda yurtdışı taksit imkanı sunmaktadır.
 • Cardplus, Kuzey Kıbrıs’da anlaşmalı seçkin üye işyerlerinde 30 aya kadar taksit imkanı sunmaktadır.
 • Cardplus, özel günlerde düzenlediği kampanyalarla Cardplus kart müşterilerine artı taksit imkanları sunmaktadır.
 • Cardplus, POS müşterilerine sağladığı kampanyalarla işyerlerine müşteri sağlamaktadır.
 • Cardplus sayesinde, yurt içi ve yurt dışında yaptığınız alışverişlerle Plus Puan biriktirebilir, bu puanınızı yapacağınız alışverişlerde kullanabilir yada uçak bileti alabilirsiniz.
 • Cardplus ATM ‘leri ada genelinde 75 adettir. Günün herhangi bir saatinde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • Cardplus kartınızla Cardplus ATM’lerinden, yurt içi ve yurt dışında MasterCard logosu taşıyan ATM’ler ya da banka şubelerinden nakit avans çekebilirsiniz.
 • Cardplus ATM’lerinden hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz. Hesaplararası transfer yapabilirsiniz. Hesabınızdan kredi kartınızın borcunu ödeyebilirsiniz.
 • Cardplus kartınızı ayrıca debit kart olarakta kullanabilirsiniz.
 • Cardplus, 24 saat müşteri hizmeti vermektedir. Kartınızın çalınması veya kaybetmeniz durumunda anında 444 5000 müşteri hizmetleri numaramızı arayabilir, gerekli yardımı alabilirsiniz.
 • Cardplus, müşterilerimize ‘’Business Card’’ imkanı sunmaktadır.
 • Harcama bilgileriniz posta, sms ve e-posta olarak size iletilir.
 • Cardplus borcunuzun hesabınızdan otomatik olarak ödeyebilirsiniz.
 • Cardplus ile yurt içinde veya yurt dışında yaptığınız harcamalarınızı, şubenize talimat vermek suretiyle en az ödenmesi gereken tutarı ödeyerek kredilendirebilirsiniz.
 • Cardplus asıl kartınıza bağlı olarak dilediğiniz kadar ek kart çıkartmanıza ve çıkartacağınız ek kartların limitini, asıl kart limitinizin belirli bir oranıyla sınırlayabilme imkanı sunmaktadır.
 • Cardplus kartınız mail ordere kapalıdır.

Cardplus kredi kartınızın bir diğer özelliği ise kartınızın Debit Card olarak kullanılmasıdır.

Yani kartınızla sıra beklemeden 7 gün 24 saat boyunca hesabınızdan nakit çekebilirsiniz.

Business Card’la Şirket sahipleri, şirketleri adına bir kredi kartı çıkarmak suretiyle, şirket ödemelerini kredi kartıyla yapabilir. Ayrıca şirket yetkililerine ek kredi kartı çıkartarak şirket adına harcama yapabilirsiniz. Anlaşmalı üye işyerlerimizden taksitli alışveriş yapabilir,ayrıca sanal karta ihtiyaç duymaksızın internette güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Posta, faks ve e-posta ile aylık olarak gönderilecek hesap özetinizden harcamalarınızı kontrol edebilir ve borç bilgilerinizi cep telefonunuza gönderilecek SMS’le de öğrenebilirsiniz.

Chip&PIN nedir?

Chip&PIN, kredi kartı kopyalama ve kayıp/çalıntı risklerini büyük ölçüde azaltan yeni bir ödeme yöntemidir. Bu yöntemde kredi kartının üzerindeki çip, kartın kopyalanma riskini azaltır.4 rakamlı şifre (PIN) ise, kartın kaybolması veya çalınması durumunda, başkaları tarafından kullanılmasını büyük ölçüde engeller.

Chip&PIN yöntemiyle kredi kartıyla alışverişte daha da güvenli bir dönem başladı. Çipli Cardplus Kart’ınızla yapacağınız tüm alışverişlerde, ödemenizi onaylatmak için şifrenizi kullanmak istiyorsanız, öncelikle şifrenizi aktif hale getirmeniz gerekli.

 

Şifre (PIN) nedir?

Chip Cardplus Kart’ınızın şifresini aktif hale getirdiyseniz, yapacağınız kredi kartı alışverişlerinizde, 4 rakamlı şifrenizi girmeniz istenecek. Tıpkı kartınızı Bankamatik’te kullanırken girdiğiniz gibi. Bankamızca kartınızı ilk aldığınızda tarafınıza gönderilen kredi kartı şifreniz, geçici bir şifre olup, söz konusu şifreyi en kısa sürede değiştirmeniz gerekmektedir. Tarafınızca belirlenecek yeni şifre, kredi kartınızın kalıcı şifresi olmakta ve bu şifreyi alışveriş ve nakit işlemlerinde kullanabilmektesiniz. Eğer şifrenizi değiştirdiyseniz zaten sizin kalıcı bir şifreniz olmuş demektir.

Şifrenizi (PIN) nasıl değiştirebilirsiniz?

Chip Cardplus kartınızın şifresini, Bankamatik cihazlarımızdan, Şubelerimizde bulunan POS cihazlarından ve yurtiçi şifre paylaşım hizmetine katılan bankaların  logolu ATM cihazlarından değiştirebilirsiniz.

Kredi kartınızın şifresi, kartınızla POS’ta ya da ATM’de gerçekleştireceğiniz ilk işlemde Bankamız tarafından otomatik olarak aktif hale getirilecektir.

Chip Cardplus Kart’ınızın aktif hale getirdiğiniz şifresi değiştirilebilir mi?

Evet, kredi kartınızın aktif hale getirdiğiniz şifresini, logolu Bankamatik cihazlarımızı ve şifre paylaşım hizmetine katılan diğer bankaların  logolu ATM’lerini kullanarak değiştirebilirsiniz.

Şifrenizi aktif hale getirmezseniz işlem yapabilir misiniz?

Tüm bankaların ortaklaşa aldığı ülke kararı gereği, 30 Haziran 2007 tarihinden itibaren kredi kartı ile gerçekleştirilen alışveriş işlemlerinde şifre kullanılmaya başlanmıştır.  Bu nedenle, teslim aldığınız kredi kartınızın geçici şifresini bir an önce değiştirin ve kartınızı POS ve ATM cihazlarında yeni belirlemiş olduğunuz şifre ile  kullanmaya başlayın.

Chip&PIN nasıl işliyor?

 • Ödeme yaparken, satış görevlisi Chipli Cardplus Kart’ınızı POS cihazı  üzerindeki çip okuyucuya yerleştirecektir.
 • Şifreniz aktif ise, çip okuyucu, sizden POS veya şifre giriş cihazına (PINPAD) şifrenizi (PIN) girmenizi isteyecektir.
 •  Alışveriş tutarınızı kontrol ettikten sonra, şifrenizi girin ve ödemenizi onaylamak için “Giriş/Enter” tuşuna basın.
 • Şifreniz size özel olduğu için ekranda görünmez. Onun yerine, her rakamı simgeleyen yıldızlar görünecektir.
 • Eğer şifrenizi girerken bir hata yaparsanız “Sil/Clear” tuşuna basın ve  şifrenizi tekrar girin.
 • Ekran sizi, ödeme işleminin gerçekleştiğine dair bilgilendirecektir. Ödeme onayından sonra, POS makinesi size satış belgesi verecektir. Alışveriş işleminizi şifre tuşlayarak gerçekleştirdiğiniz için satış belgesinin imzalanmasına gerek yoktur.

 

Şifrenizi (PIN) satış görevlileri de dahil olmak üzere kimseye söylemeyin ve göstermeyin.

Kuşku duyduğunuz durumlarda şifrenizi değiştirin!

 

Şifrenizi (PIN) yanlış girerseniz ne olur?

 

POS veya şifre giriş cihazı ekranı (PINPAD), doğru şifre girip girmediğinize dair sizi bilgilendirecektir. Şifrenizi 3 defa hatalı girmeniz durumunda şifreniz bloke edilecektir. Şifrenizin bloke edilmesi durumunda, kredi kartı şifrenizi 444 5000 numaralı Telefon Şubemizden, Şubelerimizde bulunan POS cihazlarından ve yurtiçi şifre paylaşım hizmetine katılan bankaların  logolu ATM’lerini kullanarak aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca, şifresi bloke edilmiş kredi kartınızı ATM ya da POS cihazında ilk kullanışınızda şifreniz Bankamız tarafından otomatik olarak aktif hale getirilecektir.

 

Şifreniz (PIN) ile ilgili önemli uyarılar!

 

 1. Size yazılı olarak bildirilen şifrenizi, en yakın Bankamatik’te   değiştirebilirsiniz.
 2. Şifrenizi belirlerken telefon numaranızın bir kısmı, doğum tarihiniz gibi kolay tahmin edilebilir rakamlar kullanmayın. 9876 ya da 1234 veya 9999 gibi bilindik sayı dizileri olmamasına özen gösterin.
 3. Şifrenizi (PIN) ve diğer güvenlik bilgilerinizi satış görevlisi de dahil olmak üzere kesinlikle kimseyle paylaşmayın.
 4. Cardplus Kart’ınızı sizden başka kimsenin kullanmasına izin vermeyin.
  Şifrenizi kesinlikle yazılı olarak saklamayın, kartınızın üzerine yazmayın ya    da bir yere kaydetmeyin.
 5. Bankamız ya da satış görevlileri sizden hiçbir zaman güvenlik bilgilerinizi ve şifrenizi söylemenizi ya da e-posta yoluyla göndermenizi talep etmeyecektir. Güvenliğiniz için bu tip taleplere yanıt vermeyin.

CARDPLUS ÜYE İŞYERİ HİZMETİ

 
Cardplus Üye İşyerlerimizden 30 vadeye kadar taksit imkanları ile masa üstü ve mobil POS cihazlarımız satışlarınızı artırır, nakit yönetiminizi kolaylaştırır ve tahsilatınızı güvence altına alır. Cardplus Üye işyerlerine uygulanacak kampanyalar sayesinde müşteri potansiyelinizi artırabilirsiniz. Cardplus Üye işyerleri talebi sonucunda, Cardplus kart müşterilerimizin ekstre ertelemesini sağlayabilirsiniz.
Cardplus POS cihazlarının Üye İşyerinize sağladığı başlıca avantajlar:
 
·    Satışlarınızı artırır,
·    Taksitlendirme imkanı sağlar,
·    Nakit yönetiminizi kolaylaştırır,
·    Nakit tahsilatın taşıdığı riskleri minimize edebilirsiniz,
·    Kredi kartı kullanan müşterilerimizin memnuniyetini artırabilirsiniz,
.    Yaptığınız kartlı işlemleri düzenli olarak posta veya e-posta ile göndereceğimiz hesap özetleri ilr takip edebilirsiniz,
·    Cardplus üye kuruluşu olarak müşterilerinize kampanyalar sunabilirsiniz.

 

POS Türleri

 

Dial-up POSEN yaygın olarak kullanılan POS cihazıdır ve sabit telefon hattı ile bağlantı kurarak çalışır.

Mobil POS

 • Gsm ve /veya GPRS teknolojisi ile çalışır.
 • Adrese ürün teslim eden dolayısıyla kapıda ödeme gerektiren firmalar ile restoran, cafe … gibi masada ödeme uygulaması bulunan firmalar için oldukça pratik bir çözüm sunar.

Sanal POS

Elektronik ticaretin en önemli basamaklarından biri ‘’Sanal POS’’ sistemidir. Web üzerinden ödeme noktasına gelindiğinde sanal POS’lar devreye giriyor. Sanal POS-VPOS (Virtual Point of Sale) ile güvenle ve kolaylıkla web siteleri üzerinden alışveriş yapmaya olanak sağlıyor.

Sanal POS ile alıcı-satıcı yada satıcı-tedarikçi arasında online bir ödeme sistemi kuruluyor. Sistem firmanın web sitesi üzerinden bilgilerini giren alıcının banka hesabından aldığı ürün veya hizmetin bedeli olan paranın firmanın kendi hesabına aktarılmasına dayanıyor.

 

Yılbaşı, Bayramlar, Anneler günü, Sevgililer günü gibi özel günlerde kartınızla yapacağınız taksitli alışverişlerde ekstra taksit imkanı verilir.

Bu kampanyalar size; SMS, Gazete, Görsel ve İşitsel reklam yoluyla iletilir.

Yurtdışı Taksitlendirme

Cardplus kredi kartınızla yurtdışı seyahatlerinde taksitli alışveriş yapma imkanınız vardır.

 

Seyahat Kampanyası

Yapmış olduğunuz alışverişler karşılığı biriktirmiş olduğunuz pluspuan larınız 45 puan’a ulaştığında seyahat kampanyamızdan yararlanabilirsiniz.

45 puan 3 ile çarpılacaktır.

Kampanya Bilet alımı ve otel konaklamaları için geçerlidir.

Kampanyaya vergilerde dahildir.

Puanlar 1. dereceden akrabalar arasında %50 sini aşmamak koşuluyla aktarılabilir.

Kampanyaya dahil seyahat acentelerimizi 4445000’i arayarak öğrenebilirsiniz.

 

Seyrü Taksit Kampanyası

Motorlu araçlarda seyrüsefer bedellerini Cardplus kartınızla ödeyin otomatik 2 taksite bölünsün. Hem de masrafsız komisyonsuz.

2’den fazla taksit istiyorsanız hemen 444 5000’i arayınız.

 

Poy Airport Otopark ile Cardplus’lılara bir gün bedava

Siz tatilin tadını çıkartırken aracının Poy Airport Otopark’da güvende.Üstelik Cardplus’lılara indirim haricinde bir gün bedava.

Cardplus ATM’lerinden anında kredi fırsatı

Günün herhangi bir saatinde, dilediğiniz Cardplus ATM’ sine gelin, Cardplus kredi kartı limitinizin

%50′ si kadar nakit avansınızı çekin, 3 veya 6 taksitte ödeyin.

ÜYE İŞYERLERİ + TAKSİT
M.TOROS TIC. LTD. 6
EKDAL ENTERPRISES 6
GUN BEY LTD. 6
TELIS LIMITED 6
KEMDA TiCARET LTD 6
DR.GÜLTEN DIREN 6
NEW CENTURY MOTORS 6
GİRNE HOME CENTER 6
SUPER COMPUTER 6
TAHIR TOPAL 6
NECATI OZKAN LTD. 6
MARMO TABI MERMER 6
DÖRTÖZLER LTD 6
DEMIRBAG MOBLE 6
SEMA YORUCU 6
İSMAİL DİMİLİLER OGL. 6
EVGE TİCARET 6
BUĞRA TİCARET 6
HAMİT BEDEL OPTİK 6
ÜC YILDIZ 6
ZEYNEP ECZANESI 6
HASAN BADEMLI 6
INHOUSE İÇ MIMARLIK 6
ÖZAY LTD 6
DORA DORATLI ENTERPI 6
ORFE GOLD SILVER LTD 6
HASAN AYLANC 6
SEMA DEMIR TURIZM 6
ARCELİK 6
SMART PLUS 6
COLD KLİMA 6
MEHMET AKACAN 6
AKACAN İŞLETMELERİ 6
MUSTAFA KAMİL TURER 6
TRUSTFULL TOURISM 6
BAYRAMOĞLU LTD 6
YÜKSEL AKAY LTD. 6
CYP-BORD TİCARET LTD. 6
ERHAN ZİLCİ ELEKTRON 6
GÜNAY VARIŞ ECZANESİ 6
SEVENER TRAVEL 6
BORAVIN BİLİŞİM LTD 6
HUSEYİN EĞITMEN 6
AKMEN ELEKTRONICS LT 6
FAB LTD. 6
ZÜMRÜT TURİZM 6
RAMONA BUTIK 6
ÜSTÜNER ELEKTRONİK 6
MUSTAFA ALI ALTINBAS 6
WONDERLAND TOURİSM 6
NERİMAN MELIKUNZADE 6
ODAM TEKSTİL TİC. 6
BEKİR YEMEN 6
PIOPPO TRAVEL 6
KOZA LTD 6
CELAL CİN LTD. 6
TEKZEN TİCARET 6
ISI KAM CONSTRUCTİON 6
DEPRELI ELEKTRONIK 6
CEVDET ALPTURK VE OG 6
İHLAS HOLDİNG 6
TUĞDEN MUTFAK 6
MOTOR CITY 6
FİDANSOY TURIZM 6
MAR-PA SUPERMARKET 6
CAPLOONBAA 6
ENDI TRADING LTD 6
ALİ VAKKAS ALTINBAŞ 6
HABITAT CONSTRUCTION 6
HUSEYİN ÇETİN 6
DOĞULAR TICARET LTD 6
ERTUĞRUL AKBEL TRD 6
ARTESA BEYAZ EŞYA 6
YATMAZ TRADING 6
EVIMIZ ALIŞ-VERIŞ 6
PALLAS TRAVEL LTD 6
KEMAL KANDAZ ŞÖFÖR 6
ÖZYANIK KARDEŞLER LTD. 6
UNPER PERDE 6
FAGUM TRADING LTD 6
YEK TUR TURIZM 6
FAIK ALI USTA TICARE 6
ERCEM AKCAN BISIKLET 6
ALTE TICARET 6
SERVET AKACAN 6
ERTOĞRUL AKBEL LTD 6
TAHIR DOGU VE OGULLA 6
ILKAY M GENC LTD 6
SHEVKETOGLU DOMESTIC 6
DENNER MOTORSPORT 6
ISMAIL DIMILILER 6
ÖZOK LTD 6
SAYAR TURIZM 6
YÜKSEL AHMET RAŞİT 6
GENSA LIMITED 6
ARGAS LIMITED 6
YAR GROUP 6
YÜKSEL AHMET RAŞİT 6
ALTE TİCARET 6
FAZİLET DEKORASYON 6
BOZTUNA TRADING LTD. 6
CANSIN HOME COLLECTION 6
MEHMET BESİM AV PAZARI 6
ŞADAN CO LTD 6
FISHER TOWN SAN 6
BERKEL MOBİLYA 6
LA CHANCE BUTIK 6
FİYONK DEKORASYON 6
ZALİHA KİRAZ 6
SARPKAN ISLETME  LTD 6
AYDIN INCE 6
BENGUL ERBILEK 6
ÇAĞRI ERTUNA 6
MESIN DEKORASYON LTD 6
MEHMET HUDAVERDIOGLU 6
EMEK GARAJ 6
ÖZUĞURLU LASTİK SER. 6
TUBA OZDEMIR 6
YASAR TAN 6
ADRIYATIK TURIZM 6
TUNÇ A. CENTER 6
TALAT PEKRİ 6
CYP-BORD TIC LTD 6
SAHIL SENDIL TRADING 6
GEM TOURS LTD 6
DUNCE DINC ENT LTD 6
NET HOUSE BİM LTD. 6
SALIH KANBUR ISLETME 6
AIRMAX COMMUNICATION 6
OFISMAK BUROTEKNIK 6
FIRAT NEVZAT 6
ALSAKAL TURIZM LTD 6
STUDYO CINAR 6
ALBULUT BILGISAYAR 6
POLEMIDHIA TICARET 6
MUCEVHER KUYUMCULUK 6
OZEM LTD 6
CELIKKOL TERMOSIFON 6
ALEYNA KUAFOR 6
AKACAN ARCELIK 6
BEREKET IZANOGLU 6
DECIBEL AUDIO LTD 6
MUCEVHER KUYUMCULUK 6
OZLEM AGLARCAN 6
AKACAN ISLETMELERI 6
MUSTAFA ALTINTUG 6
BAYRAM KUCUKCEREN 6
BAH SEN MOBILYA 6
FEHMI CAMLIKOYLU 6
MAHIR  SONS LTD 6
GURSO PAZARLAMA LTD 6
CIN TEKSTIL LTD 6
SUNSEL ENTERPRİSES 6
OSMANCIK LTD 6
OLGUN AND CO LTD 6
OSMAN KUNT 6
AIRTECH 6
OZMUTFAK STI LTD 6
SALIH BEYAZ 6
TECHNEX LTD. 6
DIREM TRADING LTD 6
SEVINC UNEY BISIKLET 6
UYGUR BORA 6
SHOE BOX AYAKKABI 6
MEHMET AVUKAT 6
ALEMDAR TEKNIK 6
SAHA ELEKTRONİK 6
LEVENT OTO TİCARET 6
LEVENT MOTOR LTD 6
MARANGONİ  LTD 6
OSMAN BEKTAŞ 6
EMPA ELEKTRIK MALZEM 6
ILMET ELEKTRONIK 6
ARKAN- AFT -TRD LTD 6
ISTANBUL  PERDE 6
CEMIS HOME LTD. 6
AKINERK MOTORS 6
ASIL ALTIN KUYUMCULUK 6
SUMER REKLAM 6
TEK ANTIKA MOZAIK 6
NEW CITY OTO GALERI 6
MARYAP TRADING 6
MEBEL TICARET 6
MUHIDDIN MIRALAY 6
ADA DOSEME EVI 6
GURSO TECHNICAL LTD 6
GURSEL SONMEZLER 6
TEKRA ENTERPRISES 6
HULYA SOGUKBULAK 6
SAYGIN BAKI 6
SENSAL YAPI TRD LTD 6
MEBEL BUROTEKNIK 6
XREALNET INTERNET 6
ARHUN YAPI MARKETLTD 6
ELEKTROKUR LTD 6
CIHAN AKSERTEL 6
BEKIR BALLI DOGRAMA 6
İBARMAN TİCARET 6
GALATYALI BILGISAYAR 6
TEPE MOBİLYA-ARMAR 6
CYPRUS STONE DEVELOP 6
ÖZLEM BUTİK 6
DENIZALP LTD 6
UGUREL MOZAIK 6
CYPRUS STONE DEVELOP 6
YABAN STORE 6
WINPARK TRD LTD 6
ZAFER KUPESTE LTD 6
RECEP GOKTAS 6
HOME AND GARDEN 6
TEPE HOME 6
ERTANIN TRADING LTD 6
T M GUMRUKLEME 6
ME STYLE FASHION 6
TEKNOGOLD 6
YUSUF COCUK LTD. 6
DINLER MOBLE LTD 6
ARMAR ELEKTRONICS 6
HOME DEKOR 6
ISMAIL KOFALI HIRDAV 6
BAYTUR TYRES LTD 6
BANYAN CONCEPT 6
SUNAN TICARET 6
EMIRZADEOGULLARI LTD 6
GULFA ELEKTRONİK 6
BASMAN ENDUSTRI LTD 6
ESE CENTER 6
DAGLI SIGORTA LTD 6
TEK TELEFON 6
DAGLI SIGORTA LTD 6
SİDE TUR SEY.VE TURİ 6
JUST LTD. 6
HUSEYIN HEKIMOGLU 6
ALI OZGEN INSAAT 6
SİDE TUR SEYAHAT 6
LASİK SAĞLIK HİZ. 6
MIR TIC. LTD. 6
BYT DANISMANLIK 6
MEHMET HANBEY 6
GREEN MAN LIMITED 6
AYDAN KAVUNOGLU 6
HATICE OZALP 6
GAMZE ASLAN 6
FIKRI OZALTIN TRD 6
OSMAN KAVUNOGLU 6
AYDINLIFE ECZANE LTD 6
SALİH YILDIZSARAY 6
HAKAN KILIC 6
BINATLILI TICARET 6
GENNUS TURIZM LTD 6
AKMAN TICARET 6
MEDITEM CYPRUS LTD 6
SASTEK TEKNIK LTD 6
CAN KARDESLER STI LT 6
KEMJA TİCARET 6
ALI EDIP VE OGLU LTD 6
KODAN MOBLE 6
HAMIT DONDAR TIC 6
LATACCO LTD 6
OSMAN FELEK 6
SENAT RENT A CAR LTD 6
PARS TOURISM TRAVEL 6
FATMA KIZILTAN 6
LION TİCARET 6
SERT ELEKTRİK 6
FERGUN NERELI 6
SARPCOM SOFTWARE ŞTİ 6
DIREM TRADING LTD 6
TORNO OZIS  LTD 6
MURAT ADIGÜZEL 6
TEL IS LTD 6
MEDITERRANEAN PROJEC 6
SAHINSOY TRD 6
ILICAN ELEKTRIK 6
SEMSON TICARET 6
MURAT ADIGUZEL 6
UGUR AND SONS METAL 6
OMAG LTD 6
ARMAR ELEKTRONICS LT 6
OLGUN CO LTD 6
SUSER MARKS WORLD 6
NER TICARET LTD 6
PACKSEL LTD 6
POLATKAN TURIZM 6
CLUB RENDEZVOUSE 6
TALIHSIZ ELEKTRIK 6
TUREL OZDAS TUM YAPI 6
TALIHSIZ MOBILYA 6
ILKAY M GENC LTD 6
DAFNE SAGLIK MERKEZI 6
MOSS HAIR AND BEAUTY 6
ITIS CHIP COMPUTER 6
EXAMPLE TRADING CO 6
MELIHA S ERMIHAN LAS 6
TPS KIBRIS LTD 6
LONG TIME BEAUTY LTD 6
HUSEYIN GUDEN 6
MR PIPE TRADING LTD 6
MICHAEL RODD MANAGEM 6
SHARAF ELECTRONICS 6
RIVER SIDE HOLIDAY 6
CEVDET ALPTURK IMPOR 6
AKFINANSMAN LTD 6
ONDER ALISVERIS MERK 6
HASCELIK LTD 6
SAMSUNG 6
HALK SANATLARI VAKFI 6
CELIKER PLAZA 6
GLOBALLINE ILETISIM 6
OSYA TRADİNG LTD 6
CANGAR MOTORS FITNES 6
DIGILIFE TEKNOMARKET 6
ZORLU ENTERPRISES 6
METEHAN SIMSEK 6
BASE LINE 6
SUERDEM TIC 6
OZGUR DEDEOGLU 6
YILDIRAN ÖZGÜ TİCARE 6
ESEF SENGIL 6
OZEK TRADING LTD 6
HOMETRONICS LIMITED 6
SEMEN KALFAOGLU 6

6 büyük banka arası para transferi artık çok kolay.

LTKB, Creditwestbank,  Asbank, Kıbrıs Vakıflar Bankası, Near East Bank ve Akfinansbank arasında şubelerden, ATM’lerden ve Internet Bankacılığından kolaylıkla para transferi yapabilirsiniz.

Lefkoşa Bölgesi Adres
K.Vakıflar Bankası Genel Müdürlük Binası, Atatürk Cad. No: 66 Yenişehir, Lefkoşa
K.Vakıflar Bankası Çarşı Şubesi, Hakkı Han 11 Sarayönü Sok No:22 Mahkemeler Karşısı, Lefkoşa
Lefkoşa Devlet Hastahanesi

 

Gönyeli Adres
K.Vakıflar Bankası Gönyeli Şb., 20 Temmuz Sok. No:2 Yenikent, Gönyeli

 

Ercan Hava Alanı Adres
Ercan Havaalanı, Geliş Salonu

 

 

Girne Bölgesi Adres
K.Vakıflar Bankası Girne Şb., Ecevit Cad., PK491 Girne
Girne Kaymakamlık
Girne Amerikan Üniversitesi

 

Mağusa Bölgesi Adres
K.Vakıflar Bankası Salamis Yolu Şb., İsmet İnönü Bulvarı, Gazi Mağusa
K.Vakıflar Bankası Gazi Mağusa Şb.,. 8 Fevzi Çakmak Bulvarı PK.85, Gazi Mağusa
Mağusa Devlet Hastanesi

 

Güzelyurt Bölgesi Adres
K.Vakıflar Bankası Güzelyurt Şb.,Ecevit Caddesi No:4 PK.58 Güzelyurt

 

Gemikonağı Bölgesi Adres
K.Vakıflar Bankası Gemikonağı Şb.,Ecevit Caddesi,  Gemikonağı
Lefke Avrupa Üniversite Kampüsü

 

 

Akdoğan Bölgesi Adres
K.Vakıflar Bankası Akdoğan Şb.,Zübeyde Hanım Sok No: 4 Atatürk Meydanı Akdoğan, Mağusa

 

İskele Bölgesi Adres
K.Vakıflar Bankası İskele Şb.,Şehit Davut Sadık Sokak No:1 İskele
K.Vakıflar Bankası Mehmetçik Şb., Ecevit Meydanı No:9, Mehmetçik, İskele

Royal Card tüm Master ve Visa özelliklerine sahip olmasının yanında, size kendinizi özel ve değerli hissettirecek bir çok avantajı içermektedir.

 

*Kart sahibinin işyerine verilecek Sanal POS cihazı için ücretsiz kurulum

*Özel yurt dışı döviz ve tüm Duty Free harcamalarına masrafsız 2 taksit imkanı

*Kart sahibi biriktirdiği 500 puanı istediği şubeden nakit alma imkanı

*Royal Card ile yapmış olduğu araç kayıt, seyrüsefer ve ehliyet ücretlerinden komisyonsuz ve masrafsız 4 taksit imkanı

*Cardplus ATM’lerden 2 kat daha fazla günlük nakit para çekme imkanı.

Cardplus’tan işyerleri sahiplerine Sanal POS ile güvenli satış, yüksek performans ve kolay satış takibi imkanı.

Elektronik ticaretin en önemli basamaklarından biri ‘’Sanal POS’’ sistemidir. Web üzerinden ödeme noktasına gelindiğinde sanal POS’lar devreye giriyor. Sanal POS-VPOS (Virtual Point of Sale) ile güvenle ve kolaylıkla web siteleri üzerinden alışveriş yapmaya olanak sağlıyor.

Sanal POS ile alıcı-satıcı yada satıcı-tedarikçi arasında online bir ödeme sistemi kuruluyor. Sistem firmanın web sitesi üzerinden bilgilerini giren alıcının banka hesabından aldığı ürün veya hizmetin bedeli olan paranın firmanın kendi hesabına aktarılmasına dayanıyor.

SEYAHAT KAMPANYASI
ADRIYATIK TURIZM
ADVICE TURIZM LTD.
AHMET GUNGOR
AKGUNLER DENIZCILIK
AKGUNLER TURIZM
AKGUNLER TURIZM
AKMINA TRAVEL CLUB
AKYON TURIZM
ALI EMINE YUCELEN
ALSAKAL TURIZM LTD
ALTUNC TURIZM
ANTEY TOUR LTD
APEX TURIZM
ARIMA TURIZM VE SEYA
ARTUR LTD
AVCIOGLU TRAVEL
BELLAPAIS CONSULTING
BEREL TURIZM ORGANIS
BERKAY KUTAY TURIZM
BIR RENK TURIZM LTD
BIRINCI TURIZM LTD
BLUE LINE LTD.
BLUE MEDITERRANEAN
BLUE WAY TIC VE TUR
BOSBOR TURIZM
BROTE FINANS
BUTTERFLY TURIZM
CAN KARDESLER STI LT
CELEBI GARDEN HOTEL
CEREMI RENT A CAR
CITRUS TREE GARDENS
CLUB RENDEZVOUSE
CROSS BILL COMPANY
DENIZKIZI TRAVEL
EFEM HOLIDAY  TURIZM
EMINE TUMAY
ERIN TILKI TURIZM
ESTA INSURANCE
EZATTO TOURIZM TRD
FATMA PEHLIVAN TUR
FIDANSOY TURIZM
FONLINE TURIZM
FTC TOURISM
GEM TOURS LTD
GENNUS TURIZM LTD
GENSA LIMITED
GILANLI TRADING LTD
GIRGEN TURIZM
GUMFA LTD
GUN BEY LTD.
HANRAN TURIZM
HAPPY HOLIDAYS
HASAN BALCI TURIZM
HAVVA DOSEMECISOY
HCT CYPRUS TOUR LTD
HERACLES TOURISM TRD
HETIM TURIZM
HIGHLINE AIR TOURS
IDEAL TRAVEL AND TOU
KAYSU TICARET
KILICKIRAN TIC
KOLAY LTD
KOPRULU TURIZM
KÖSEZADE TURİZM
KURT TURIZM
LEVENT AHMET SUNMEZ
MALYALI TURISTIK SER
MAVI TUR  TURIZM
MEGAKUR TOURISM
MELEHAT UYAN
MEMDUH SEKER LTD
MERSE LTD
MET-CAN TURIZM TIC
MICEMANIA TRAVEL LTD
MUSTAFA OZGUM
NECATI OZKAN LTD.
NERAL TURIZM
NERCEN TURIZM
NORTHERN TRAVEL LTD
NRC INVESTMENTS
OBT TRAVEL
OMUR TURIZM
OR ALTIN OR TURIZM
ORFE GOLD SILVER LTD
OZKARTALLAR TURIZM
PALLAS TRAVEL LTD
PARS TOURISM TRAVEL
PASIFIK PRENSES LTD.
PIOPPO TRAVEL
POLATKAN TURIZM
PORT HEDLAND TOURISM
PUZZLE TRAVEL AGENCY
ROOTS HOLIDAYS
SADAR TICARET VE TUR
SAUNTER TRAVEL
SAYAR TURIZM
SEDEN TURIZM
SELALE TURIZM
SEMA DEMIR TURIZM
SENSU LTD
SEVENER TRAVEL
SİDE TUR SEY.VE TURİ
SİDE TUR SEYAHAT
SOLYALI TURIZM VE SE
SONGUL OLSUN
STARWOOD LTD
STARWOOD LTD 2
THE AQUA TOUR
TOYKI TURIZM LTD
TRAVEL POINT
TRUSTFULL TOURISM
UCTUR TURIZM VE YATI
UGUR DIREN TURIZM
URANOS TRAVEL
VISTAMAR MANAGEMENT
WATERLAND TOURISM
WHY TRAVEL
WINTERSUN DEVELOPMEN
WONDERLAND TOURİSM
YAKIN DOGU TUR VE SE
YEK TUR TURIZM
ZUMRUT TURIZM
UÇANER LTD.
AKFİNANSMAN LTD.
İŞLEK TURİZM