Bireysel Krediler


Kamu çalışanı veya emeklilerine maaşlarının 4 katına kadar, düşük faizli ve kefilsiz kredi limiti tahsis ediyoruz. Kısa vadeli bireysel ihtiyaçlarınızı açtıracağınız bu Limitli Maaş Hesabınızdan karşılayabilirsiniz. Bu hizmetimizden yararlanmanız için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

Çalıştığınız veya emekli olduğunuz kuruma vereceğiniz bir talimatınızla, maaşınız otomatik olarak gününde Limitli maaş hesabınıza yatırılacak ve her an kullanımınıza hazır olacaktır. Limitli maaş hesabı sahiplerine ilk yıl ücretsiz CardPlus Kredi Kartı tahsis edilebilmektedir.

Limitli Maaş hesabınız ile yapabilecekleriniz;

Elektrik, Belediye, Sabit Telefon, Kktcell ve KktcTelsim Cep Telefonları, Digitürk faturalarınız ve CardPlus Kredi Kartı borcunuz tek bir talimatınızla otomatik olarak ödenecektir.

Her türlü Havale, EFT ve Döviz Alım-Satım işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir talimatınızla hesabınızı CardPlus kredi kartınıza bağladığınız takdirde, tüm CardPlus ATM’lerinden zaman sınırlaması olmaksızın 7 gün 24 saat nakit çekim yapabilirsiniz.

Hayalinizdeki eve sahip olmak istiyorsanız, düşük faizli, uzun vadeli, taksidini sizin belirleyeceğiniz konut kredilerimizden yararlanmanız için en yakın Şubemize bekliyoruz.

Ayrıca konut yapımındaki tüm sıkıntılarınıza cevap verecek uzun vadeli konut kredisi talepleriniz için hepinizi şubelerimize bekliyoruz.

Konut

Hayalinizdeki arabaya sahip olmak istiyorsanız düşük faizli, uzun vadeli, taksidini sizin belirleyeceğiniz araç kredilerimizden yararlanmanız için en yakın Şubemize bekliyoruz.

Araç

Sağlık, Beyaz Eşya, Bilgisayar gibi her türlü bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizi en yakın Şubemize bekliyoruz.

35.000.- TL veya GBP 5.000. – Muadili 60 aya kadar vade imkanı

YÜZÜNÜZÜ GÜLÜMSETEN BANKA’DAN SİZE ÖZEL

15,000.-TL’ye kadar, 18 ay vadeli eşit taksitlerle, size uygun faiz oranları ile ACİL İHTİYAÇ KREDİSİ size en yakın şubemizde sizi bekliyor.

Nakit Bloke Karşılığında Kredi %0.89’dan başlayan faiz oranlarıyla 60 aya kadar vadelendirilir.